Siedziba Firmy

ul. Neptuna 15
59-220 Legnica

Biuro Handlowe

ul. Legnicka 62B
52-204 Wrocław

Zakład Produkcyjny

ul. Fabryczna 3
67-320 Małomice

Odbiór własny zamówionych towarów w Zakładzie Produkcyjnym w Małomicach.

KONTAKT

BIURO ZARZĄDU

59-220 Legnica

ul. Neptuna 15

Prezes Zarządu

Marek Picz

tel. +48 601 615 841

email: marek.picz@tiga-cynk.pl

Specjalista d/s finansowo-kadrowych

Ewa Hetnar-Picz

tel. +48 503 170 488

email: ewa.hetnar-picz@tiga-cynk.pl

PRODUKCJA I MAGAZYN

67-320 Małomice

ul. Fabryczna 3

tel. +48 68 387 78 39

email: magazyn@tiga-cynk.pl

Kierownik Oddziału Produkcyjnego

Edward Kruszakin

tel. +48 603 085 155

email: edward.kruszakin@tiga-cynk.pl

Kierownik Sekcji Logistyki

Krystyna Szyjan Citak

tel. +48 511 034 541

email: magazyn@tiga-cynk.pl

Specjalista ds. handlu

Agnieszka Hamera

tel. +48 790 809 000

email: agnieszka.hamera@tiga-cynk.pl

Pracownik logistyki

Anna Kruszakin

tel. + 48 511 148 753

email: anna.kruszakin@tiga-cynk.pl

BIURO HANDLOWE

52-204 Wrocław

ul. Legnicka 62B

email: handel@tiga-cynk.pl

Wiceprezes Zarządu

Andrzej Czekajło

tel. +48 603 611 553

tel. +48 603 616 553

email: andrzej.czekajlo@tiga-cynk.pl

Kierownik Handlu

Barbara Klasa

tel. +48 603 636 552

email: barbara@tiga-cynk.pl

Siedziba firmy

ZAKŁAD PRODUKCYJNY I MAGAZYN

BIURO HANDLOWE

©Tiga-Cynk Sp. z.o.o. 2019 || Realizacja: DNS GROUP