Tiga-Cynk Sp. z.o.o.

SIEDZIBA SPÓŁKI

ul. Neptuna 15
59-220 Legnica

CYNKOWNIA MAŁOMICE

ul. Fabryczna 3
67-320 Małomice

Odbiór własny zamówionych towarów w Zakładzie Produkcyjnym w Małomicach.

KONTAKT

BIURO ZARZĄDU

59-220 Legnica

ul. Neptuna 15

tel. +48 733 733 803

email: biuro@tiga-cynk.pl

Prezes Zarządu

Marek Picz

email: marek.picz@tiga-cynk.pl

Wiceprezes Zarządu

Andrzej Czekajło

tel. +48 603 611 553

email: andrzej.czekajlo@tiga-cynk.pl

Kierownik Handlu

Barbara Klasa

tel. +48 603 636 552

email: barbara.klasa@tiga-cynk.pl

PRODUKCJA I MAGAZYN

67-320 Małomice

ul. Fabryczna 3

tel. +48 733 733 803

email: magazyn@tiga-cynk.pl

Kierownik Oddziału Produkcyjnego OC-1

Edward Kruszakin

email: edward.kruszakin@tiga-cynk.pl

Z-ca Kierownika Handlu

Krystyna Szyjan-Citak

tel. +48 511 034 541

email: krystyna.szyjan@tiga-cynk.pl

Specjalista ds. Handlu

Agnieszka Hamera

tel. +48 790 809 000

email: agnieszka.hamera@tiga-cynk.pl

Logistyka

Anna Kruszakin

tel. + 48 511 148 753

email: anna.kruszakin@tiga-cynk.pl

Karolina Łuczak

tel. + 48 790 401 000

email: karolina.luczak@tiga-cynk.pl

CYNKOWNIA USŁUGOWA

67-320 Małomice

ul. Fabryczna 3

tel. +48 733 733 803

email: biuro@tiga-cynk.pl

Kierownik Oddziału Produkcyjnego OC-2

Szymon Adamczyk

email: szymon.adamczyk@tiga-cynk.pl

Logistyka i awizacja aut

Karolina Łuczak

tel. +48 790 401 000

email: karolina.luczak@tiga-cynk.pl.

BIURO ZARZĄDU - SIEDZIBA SPÓŁKI

CYNKOWNIA MAŁOMICE

©Tiga-Cynk Sp. z.o.o. 2020 || Realizacja: DNS GROUP