Siedziba Firmy

ul. Neptuna 15
59-220 Legnica

Biuro Handlowe

ul. Legnicka 62B
52-204 Wrocław

Zakład Produkcyjny

ul. Fabryczna 3
67-320 Małomice

Odbiór własny zamówionych towarów w Zakładzie Produkcyjnym w Małomicach.

Druty ocynkowane i odgromowe

W naszej ofercie posiadamy również druty ocynkowane, przeznaczone do różnorodnych zastosowań. Produkty cechuje najwyższa jakość wykonania, a także wysokogatunkowy materiał wsadowy, który stanowi walcówka gorącowalcowana z gatunku St1X lub C4D1. Drut produkowany jest zgodnie z normą PN-EN 62561-2/2012, o średnicach: ø 6, ø 7, ø 8, ø 10, które można dostosować do planowanego wykorzystania drutu.

Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesna linia produkcyjna, pozwalają nam na oferowanie najwyższej jakości produktów, objętych gwarancją. Zajmujemy się sprzedażą drutu zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych – przede wszystkim niemieckich, czeskich, słowackich i rosyjskich. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach, a szczególnie doceniane są przy budowie instalacji odgromowych.

OPIS WYKONANIA

  • cynkowany metodą ogniową
  • materiał wsadowy : walcówka gorącowalcowana w gatunku St1X lub C4D1
  • wykonany wg normy PN-EN 62561-2/2012
  • średnica 6 ; 7 ; 8 ; 10 mm
  • krążki : 50 kg i 25 kg , na życzenie możliwe inne wagi w zakresie od 10 do 500 kg
  • dostarczany w pakietach po 500 kg lub na bezzwrotnych paletach

Na życzenie Klienta wystawiamy Deklarację Właściwości Użytkowych i atest. W tej sprawie prosimy kontaktować się na adres mailowy magazyn@tiga-cynk.pl lub numer telefonu + 48 68 387 78 39.

TABELA PRZELICZNIKÓW

 Średnica (mm)  ø 6  ø 7  ø 8  ø 10
 Przelicznik (mb/kg)  0,22  0,30  0,39  0,62

Druty odgromowe

Druty odgromowe, wytwarzane przez Tiga-Cynk, to produkty zapewniające skuteczną ochronę przed działaniami pośrednich i bezpośrednich wyładowań atmosferycznych. Z naszych produktów wykonywane są zwody i przewody odprowadzające, wykorzystywane podczas budowy instalacji odgromowych na różnych typach budynków.

Druty Tiga-Cynk to także jakość wykonania, która bezpośrednio przekłada się na estetykę obiektu, wyposażanego w instalację odgromową. Prowadzimy ciągły monitoring linii produkcyjnej, aby mieć gwarancję, że dostarczane Państwu produkty cechuje najwyższa jakość i zgodność z normami, co bezpośrednio wpływa na skuteczność instalacji odgromowej, a tym samym na bezpieczeństwo osób i mienia.

Cynkowanie metodą ogniową

W procesie produkcyjnym wykorzystujemy cynkowanie metodą ogniową, zapewniające skuteczną ochronę antykorozyjną drutu. Dysponujemy własną zintegrowaną linią cynkowania ciągłego, gwarantującą wysoką wydajność pracy oraz najwyższą jakość produktów. W ofercie posiadamy standardowe rodzaje drutu, a także produkty na zamówienie, które mogą różnić się grubością powłoki cynkowej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, obejmującą druty ocynkowane i odgromowe. Nasze biuro handlowe we Wrocławiu jest do Państwa dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem Tiga-Cynk, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych produktów, a także zlecić indywidualne cynkowanie drutu, według potrzeb Klienta. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość oraz szybka realizacja zamówień. Zapraszamy do współpracy!

©Tiga-Cynk Sp. z.o.o. 2019 || Realizacja: DNS GROUP