Siedziba Firmy

ul. Neptuna 15
59-220 Legnica

Biuro Handlowe

ul. Legnicka 62B
52-204 Wrocław

Zakład Produkcyjny

ul. Fabryczna 3
67-320 Małomice

Odbiór własny zamówionych towarów w Zakładzie Produkcyjnym w Małomicach.

DRUT ALUMINIOWY AlMgSi

Tiga-Cynk to producent drutu aluminiowego, przeznaczonego do zastosowania w instalacjach odgromowych. Dysponujemy profesjonalną linią produkcyjną, w znacznej części zautomatyzowaną, pozwalającą na osiągnięcie dużej wydajności pracy oraz zapewniającą najwyższą jakość produkowanego drutu. Druty aluminiowe dostarczamy odbiorcom w całej Polsce, a także eksportujemy na rynki niemieckie, czeskie, słowackie i rosyjskie. Nasze produkty to nie tylko najwyższa jakość wykonania, ale także szybki czas realizacji zamówień, co ma ogromne znaczenie podczas prowadzenia prac instalacyjnych.

OPIS WYKONANIA

- norma wykonania EN 50164-2
- drut sprzedawany jest w krążkach o wadze 20 kg.

TABELA PRZELICZNIKÓW

Średnica (mm) Masa (mb/kg) Ilość metrów w krążku
ø 8 0,13 148
ø 10 0,21 92

Drut AlMgSi

Drut AlMgSi naszym Klientom oferujemy w dwóch średnicach: ø 8 oraz ø 10. Produkty zgodne są z normą wykonania EN 50164-2. Zapewniają najwyższą skuteczność ochrony przed działaniami pośrednich i bezpośrednich wyładowań atmosferycznych. Dzięki spełnieniu wymogów określonych w Polskiej Normie drut może być stosowany do budowy instalacji odgromowych na każdym budynku.

Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości stop aluminiowy, a ciągły monitoring procesu wytwarzania drutu gwarantuje, iż kupują Państwo jedynie wysokogatunkowy produkt. Drut o średnicy 10 mm doskonale sprawdza się jako zwód prętowy.

Zastosowanie drutu AlMgSi zapewnia także wysoką estetykę elewacji budynku.

Druty z aluminium

Druty z aluminium, wykorzystywane do budowy instalacji odgromowej, to także niewielki ciężar, w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań oraz plastyczność materiału, pozwalająca na wyginanie i dowolne kształtowanie drutu. Właściwość ta doceniana jest w szczególności w miejscach, w których instalacja odgromowa nie jest prowadzona w linii prostej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, obejmującą drut aluminiowy AlMgSi. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego produktu, przekażą szczegółowe informacje techniczne na jego temat, a także ustalą wszelkie warunki transportu. Zamówienia realizujemy niezwłocznie, dostarczając drut w miejsce wskazane przez Klienta. Wszystkie produkty objęte są gwarancją.

©Tiga-Cynk Sp. z.o.o. 2019 || Realizacja: DNS GROUP